MÖBLER / Bord / Slagbord 7212278
nr 721 2278
Slagbord
med låda, 1800-tal, bemålat, längd: 191, djup: 101, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 24 oktober 2011
kl 19:27:01
1.000 kr
750 kr
850 kr
1.000 kr